header2

Drukuj
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sitno

on 21 lipiec 2022.

DSC 0010

W niedzielę, 10 lipca br. na stadionie w Sitnie, odbył się Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sitno. W turnieju wzięły udział trzy drużyny z terenu Gminy Sitno: Jarosławiec, Cześniki i Sitno.

Mecze piłki nożnej rozgrywane były systemem każdy z każdym. W Turnieju Oldbojów w Piłce Nożnej o Puchar Wójta wygrała drużyna z Sitna (10 pkt.).  Drugie miejsce zajęła drużyna z Jarosławca (4 pkt.), natomiast na najniższym stopniu podium uplasowali się Oldboje z Cześnik (3 pkt.).

Oprócz klasyfikacji punktowej prowadzona była także klasyfikacja króla strzelców oraz najlepszego zawodnika i bramkarza. Tytuł króla strzelców zdobył, strzelając 4 gole, Arkadiusz Rutkowski ( Sitno), tytuł najlepszego bramkarza zdobył Radosław Hałasa (Sitno), natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Damian Skwara reprezentujący drużynę z Cześnik.

Na koniec turnieju zorganizowano dla najmłodszych uczestników konkurencję strzelania rzutów karnych.

Dziękujemy GKS Potok Sitno za zorganizowanie turnieju, a wszystkim zawodnikom za udział w turnieju i grę w duchu fair play oraz gratulujemy osiągniętych wyników. 1012123

Новые игры Alawar.