Drukuj
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Budowa S17 – spotkanie informacyjne

on 08 marzec 2020.

s17Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie oraz Biuro Projektów „IVIA” zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące przedstawienia sposobu dojazdu do pól i nieruchomości wzdłuż korytarza projektowanej drogi w związku z realizacją dokumentacji projektowej dla „Budowy drogi ekspresowej S17 Piaski-Hrebenne”.

Dla mieszkańców gmin: Sitno, Zamość, Łabunie, Komarów spotkanie odbędzie się 16 marca o godz. 10.00 w Domu Kultury w Łabuniach, ul. Parkowa 9.

Jednocześnie informujemy. że materiały przygotowywanej dokumentacji dla drogi S17 będą niedługo dostępne do wglądu w wersji papierowej w poszczególnych Urzędach Gmin, przez tereny których będzie przebiegać ekspresówka oraz na stronie internetowej pod adresem: http://s17-zamoscwsch-hrebenne.pl, www.gddkia.gov.pl/gddkia-lublin.

Ewentualne opinie i uwagi można kierować za pomocą formularza dostępnego na wyżej wymienionej stronie na adres: GDDKiA Oddział w Lublinie, ul. Ogrodowa 21, 20-075 Lublin lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Новые игры Alawar.

Centrum Kultury w Sitnie

fb

GOPS

Porady prawne

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl

PRAWO

 

raport1