header2

Drukuj
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Jubileusz 90-lecia w Sitnie

on 17 maj 2014.

8 czerwca 2014 roku Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli organizuje w siedzibie Zespołu Doradztwa Rolniczego w Sitnie uroczysty jubileusz 90-lecia istnienia Ośrodka Kultury Rolnej w Sitnie.
To uhonorowanie dziewięćdziesięcioletniej historii oświaty rolniczej i doradztwa w kolejnych szkołach i instytucjach w Sitnie realizujących programy edukacyjne i oświatowe dla wsi zamojskiej.
Przedsięwzięcie będzie uroczystą akademią z udziałem przedstawicieli wszystkich szkół i instytucji doradztwa jakie miały swoją siedzibę w siteńskim pałacu od 1924 roku.

Zapraszamy pracowników i absolwentów wszystkich szkół rolniczych jakie tu funkcjonowały oraz emerytowanych pracowników doradztwa związanych z Sitnem. Udział w uroczystościach jest nieodpłatny ale wymaga wcześniejszego zgłoszenia. W zgłoszeniu należy wskazać:
1. Absolwenci/pracownicy szkół:
imię i nazwisko/nazwisko z lat szkolnych, szkołę i rocznik, aktualny adres i telefon do kontaktu.
2. Emeryci/renciści doradztwa:
imię i nazwisko, lata zatrudnienia, aktualny adres i telefon do kontaktu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 maja.

Gorąca prośba do wszystkich, którzy utrzymują kontakt lub posiadają wiedzę o adresach absolwentów i emerytów o przekazanie informacji zainteresowanym.


Prosimy też o informacje o absolwentkach Ludowej Szkoły Rolniczej Żeńskiej prowadzonej przez Wandę Popławską - na ich obecności bardzo nam zależy.
Zwracamy się też z prośbą do wszystkich posiadających w domowych archiwach dokumenty, zdjęcia i pamiątki związane z nauką lub pracą w siteńskich placówkach o możliwość użyczenia na czas uroczystości
Osoby do kontaktu:
Nina Drozdowska – 663 914 657, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Maria Omańska - 693 200 134, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
tel. do sekretariatu Zespołu Doradztwa Rolniczego w Sitnie: 84 611 25 20, 84 611 23 39

Новые игры Alawar.