header2

Drukuj
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Spotkania strażackie - podsumowanie

on 16 styczeń 2024.

DSC 0554Za nami kilka ważnych spotkań strażackich, które odbyły się na przełomie roku:
- 29 grudnia 2023 r. w Centrum Kultury w Sitnie odbyło się uroczyste przekazanie zakupionego sprzętu dla jednostek OSP w ramach środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości. Szczególne podziękowania składam na ręce byłego Wiceministra Sprawiedliwości Pana Marcina Romanowiskiego. W ramach zadania Gmina Sitno pozyskała 58.500 zł, a wkład własny wyniósł 1.500 zł. Zakupiono: radiotelefony nasobne 5szt., zestaw ratowniczy PSP R1, ubranie specjalne UPS 6 kpl., agregaty powietrzne kompletne 2 szt., buty strażackie, motopompę szlamową i prądownicę W52.

- 13 stycznia br. w sali sportowej przy szkole podstawowej w Skierbieszowie, odbyło się spotkanie opłatkowe dla druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych, które działają na terenie powiatu zamojskiego. Wspólnie ze strażakami z jednostek OSP z terenu Gminy uczestniczyliśmy w ww. spotkaniu.

- w sobotę 13 stycznia br. na terenie strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czołkach odbyła się uroczystość przekazania samochodu ratowniczo-gaśniczego Man TGM.18.340. Wóz, który przekazany został jednostce w Czołkach uprzednio służył Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Szczebrzeszynie. Aktu przekazania dokonał bryg. Andrzej Szozda zastępca komendanta miejskiego PSP. Głos zabrali również pozostali zaproszeni goście podkreślając rangę wydarzenia i życząc strażakom, aby efektywnie nieśli pomoc i bezpiecznie wracali z akcji do domów.

 

Новые игры Alawar.