Uwaga! Nabór wniosków na utylizację azbestu – termin mija 9 marca!
Uwaga! Nabór wniosków na utylizację azbestu – termin mija 9 marca!
Informuję, że rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie utylizacji wyrobów zawierających azbest w ramach projektu „Lubelskie bez azbestu”.
Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia proszone są o zgłoszenie się do Urzędu Gminy w Sitnie, pokój nr 13 i nr 10 w celu złożenia wymaganych dokumentów.
Wnioski przyjmujemy od 16 lutego 2026 r.
do 9 marca 2026 r.
Szczegółowe informacje, zasady udziału w projekcie oraz niezbędne dokumenty dostępne są na stronie internetowej:
https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/rusza-nabor-do-projektu-lubelskie-bez-azbestu/
Wójt Gminy Sitno
/-/ Krzysztof Seń
Новые игры Alawar.




















