header2

Drukuj
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Program Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2022

on 04 listopad 2021.

wykrzyknik

 

 

Sitno dnia, 04.11.2021 r.

 

OGŁOSZENIE

dot. konsultacji Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2022

Konsultowany dokument:

Program Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2022”

Wójt Gminy Sitno przedkłada projekt uchwały Programu Współpracy  Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2022.

Wobec powyższego proszę o składanie w terminie do 25 listopada br. pisemnych opinii uwag do projektu aktu będącego przedmiotem konsultacji na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub w sekretariacie Urzędu Gminy w Sitnie. Warunkiem udziału organizacji pozarządowej w konsultacjach jest podanie nazwy organizacji i danych rejestrowych, osób uprawnionych do reprezentowania organizacji oraz imienia i nazwiska osoby zgłaszającej udział organizacji w konsultacjach.

W dniu 25 listopada 2021 r. (czwartek) o godz. 800 w Urzędzie Gminy w Sitnie odbędzie się spotkanie dot. konsultowanego projektu uchwały „Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2022.

Załącznik:

ikona pdf Uchwała

ikona pdf Załącznik

Новые игры Alawar.