header2

Drukuj
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Konsultacje społeczne projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej

on 27 sierpień 2021.

Konsultacje społeczne projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej

Departament Wspólnej Polityki Rolnej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje o konsultacjach społecznych drugiej wersji projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej.

Ten etap konsultacji społecznych dokumentu potrwa do 15 września 2021 r.  Efektem zgłoszonych uwag będzie opracowanie ostatecznej wersji Planu i przekazanie go, do Komisji Europejskiej. Każda sugestia posłuży do odpowiedniego zaadresowania potrzeb sektora rolno-spożywczego i obszarów wiejskich.

Uwagi i opinie do projektu Planu można zgłaszać za pośrednictwem specjalnie dedykowanej strony internetowej poświęconej przeprowadzeniu konsultacji społecznych projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej: https://gov.pl/web/wprpo2020, na której znajduje się webankieta: #konsultacje .

Informacja o trwających konsultacjach zamieszczona jest m.in. na stronie głównej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi https://www.gov.pl/web/rolnictwo.

Новые игры Alawar.