header2

Drukuj
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Konsultacje Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi

on 22 sierpień 2019.

OGŁOSZENIE
dot. konsultacji Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2020”

Konsultowany dokument:

„Program Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2020”

Wójt Gminy Sitno w załączniku przedkłada projekt Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2020.

Wobec powyższego proszę o składanie w terminie do 6 września br. pisemnych opinii uwag do projektu aktu będącego przedmiotem konsultacji na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Warunkiem udziału organizacji pozarządowej w konsultacjach jest podanie nazwy organizacji i danych rejestrowych, osób uprawnionych do reprezentowania organizacji oraz imienia i nazwiska osoby zgłaszającej udział organizacji w konsultacjach. W piątek 6 września 2019 r. o godz. 800 w Centrum Kultury w Sitnie odbędzie się spotkanie dot. konsultowanego projektu „Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2020.

Załączniki:
1. Projekt Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2020

2. Projekt Uchwały

Новые игры Alawar.