header2

Drukuj
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Program Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi

on 18 wrzesień 2017.

Konsultacje dot. dokumentu „Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2018.”


Wójt Gminy Sitno w załączniku przedkłada „projekt” pt.: „Program Współpracy  Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2018".
Wobec powyższego proszę o składanie w terminie do 28 września br. pisemnych opinii uwag do projektu aktu będącego przedmiotem konsultacji na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Warunkiem udziału organizacji pozarządowej w konsultacjach jest podanie nazwy organizacji i danych rejestrowych, osób uprawnionych do reprezentowania organizacji oraz imienia i nazwiska osoby zgłaszającej udział organizacji w konsultacjach. We wtorek 28 września 2017 r. o godz. 9.00 w Centrum Kultury w Sitnie odbędzie się również spotkanie dot. konsultowanego projektu „Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi”.

Uchwała

pdf Załącznik - Program współpracy

Новые игры Alawar.