Uroczyste wręczenie stypendiów szkolnych - zdjęcia
23 czerwca w Centrum Kultury z Biblioteką w Sitnie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów szkolnych za wysokie wyniki w nauce ( II semestr) oraz osiągnięcia sportowe. Wręczone zostały tez nagrody dla sportowców reprezentujących naszą gminę na szczeblu wojewódzkim i krajowym. Stypendium to motywacja dla naszych uczniów, a zarazem podziękowanie za trud włożony w naukę i osiągane cele.
Szkoła Podstawowa w Jarosławcu
Osiągnięcia naukowe:
- Lesiuk Aleksandra 5,27
- Gałkowska Maria 5,25
- Harczuk Krystian 5,21
- Karski Wiktor 5,15
- Kość Jakub 5,08
- Proć Aleksandra 5,07
- Tokarz Zofia 5,07
- Wilgos Piotr 5,07
- Danilewicz Kinga 5,0
- Hawryluk Aleksandra 5,0
- Nowak Laura 5,0
- Rodzik Maja 5,0
Osiągniecia naukowe i sportowe:
- Lesiuk Maryna 5,22
- Ładnowska Maja 5,16
- Kiełczewski Michał 5,08
Osiągnięcia sportowe:
- Bratkowski Kornel
- Długosz Mikołaj
- Efner Maciej
- Laska Norbert
- Żuk Michał
Szkoła Podstawowa w Cześnikach
Osiągnięcia naukowe:
- Łukaszczuk Rafał 5,31
- Skórka Maja 5,23
- Kulpa Hubert 5,23
- Kiryczuk Jakub 5,21
- Czucha Wojciech 5,08
- Łukaszczuk Oliwia 5,07
- Szykuła Sebastian 5,07
- Herms Szczepan 5,0
- Marczak Wiktor 5,0
Szkoła Podstawowa w Sitnie
Osiągnięcia naukowe:
- Sadłowski Michał 5,08
- Kawala Szymon 5,0
Osiągnięcia naukowe i sportowe:
- Miszczuk Krystian 5,08
- Kostrubiec Nina 5,0
Osiągnięcia sportowe:
- Dadia Kacper
- Klimczuk Mateusz
- Kostrubiec Hanna
- Pikuta Damian
- Szachnowska Martyna
Szkoła Podstawowa w Horyszowie Polskim
Osiągnięcia naukowe:
- Zeń Martyna 5,62
- Kułacz Agnieszka 5,36
- Helman Ewa 5,08
- Stankiewicz Zuzanna 5,08
- Tukiendorf Grzegorz 5,07
- Dadia Adam 5,0
- Kułacz Natalia 5,0
- Wiśniewski Wiktor 5,0
Szkoła Podstawowa w Kolonii Sitno
Osiągnięcia naukowe:
- Kowalska Julia 5,23
- Sołodziński Jakub 5,14
- Jakubiak Angelika 5,08
- Gąsior Zofia 5,0
- Rodź Aleksandra 5,0
Szkoła Podstawowa w Kornelówce
Osiągnięcia naukowe:
- Depa Filip 5,30
Nagrody za osiągnięcia sportowe w 2021 roku:
- Łuczak Wiktoria dyscyplina – pchnięcie kulą
- Efner Maciej dyscyplina – judo/sumo
- Ostasz Bartłomiej dyscyplina – łucznictwo
Gratuluje wszystkim stypendystom i życzę kolejnych sukcesów w nauce i sporcie.