Drukuj
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami na rok 2021

on 08 październik 2020.

Sitno dnia, 07.10.2020 r.

 

OGŁOSZENIE

dot. konsultacji Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2021

 

Konsultowany dokument:

Program Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2021”

Wójt Gminy Sitno przedkłada projekt uchwały Programu Współpracy  Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2021.

Wobec powyższego proszę o składanie w terminie do 21 października br. pisemnych opinii uwag do projektu aktu będącego przedmiotem konsultacji na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Warunkiem udziału organizacji pozarządowej w konsultacjach jest podanie nazwy organizacji i danych rejestrowych, osób uprawnionych do reprezentowania organizacji oraz imienia i nazwiska osoby zgłaszającej udział organizacji w konsultacjach. W dniu 22 października 2020 r. (czwartek) o godz. 800 w Centrum Kultury z Biblioteką w Sitnie odbędzie się spotkanie dot. konsultowanego projektu uchwały „Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2021.

Załącznik:
ikona pdf
Projekt Programu Współpracy Gminy Sitno z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Sitno na rok 2021
ikona pdf UchwałaНовые игры Alawar.

Centrum Kultury w Sitnie

fb

GOPS

Porady prawne

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl

PRAWO

 

raport2019