Drukuj
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

RAPORT O STANIE GMINY SITNO ZA 2019 ROK

on 21 maj 2020.

RAPORT O STANIE GMINY za 2019 r page 001ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W DEBACIE NAD RAPORTEM
O STANIE GMINY SITNO ZA 2019 ROK


Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 r. poz. 713) Wójt Gminy przedstawia Radzie Gminy Raport o Stanie Gminy Sitno za 2019 r. w terminie do dnia 31 maja 2019r.
Raport obejmuje podsumowanie działalności Wójta w roku poprzednim.
W debacie nad Raportem o stanie Gminy Sitno za 2019 rok zabierają głos radni oraz mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć pisemne zgłoszenie, poparte podpisami, co najmniej 20 osób, do Przewodniczącego Rady Gminy Sitno. Zgodnie z ust. 8 art. 28 aa ustawy o samorządzie gminnym „Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany Raport o Stanie Gminy. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącego Rady zgłoszenia.”
Sesja, na której zostanie przedstawiony Raport o Stanie Gminy Sitno odbędzie się 26 czerwca 2020 r. w związku z powyższym zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 25 czerwca 2020 r. (czwartek), do godziny 15.00 w Urzędzie Gminy Sitno, Sitno 73 – preferowany sposób załatwienia sprawy przez elektroniczną skrzynkę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
Formularz zgłoszenia do debaty dostępny w załączeniu poniżej, a także w Urzędzie Gminy Sitno.

Załączniki:
 Raport o stanie Gminy Sitno;
ikona docFormularz zgłoszenia w debacie;

Przewodniczący Rady Gminy
Władysław Wydmański

Новые игры Alawar.

Centrum Kultury w Sitnie

fb

GOPS

Porady prawne

Money.pl - Kliknij po więcej
Porady prawne
Wspierane przez Money.pl

PRAWO

 

Polecamy

    lodr